Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Naša nová pani riaditeľka - Ing. Marta Prochyrová

Marta Prochyrová je súčasťou nášho kolektívu už dlhšie, zvykli sme si na ňu, skamarátili sa a obľúbili si ju. To, čo sa zmenilo, je iba jej post na riaditeľský. Jej správanie a povaha sa nezmenili.
Marta je našou nádejou teraz a dúfame, že aj v budúcnosti. Má veľmi láskavý osobnostný profil, ktorý odráža úctyhodné vlastnosti. Pokora, skromnosť a usilovnosť u Martičky znamená, že sa chce čo najviac naučiť a najlepšie zabehnúť do riadiaceho procesu. Je naša nadriadená, ale správa sa k nám s úctou ako k rovnocenným partnerom. Marta je kolektívny hráč. Vie, že si ju vážime, a preto nám navrhla pokračovať v tykaní. Je empatická - môžeme sa s ňou podeliť s radosťami a starosťami. Je zvedavá na naše myšlienky a nápady. Nie je tajomstvom, že má rada prírodu, má veľa vedomostí o zdravej výžive, vie veľa o bylinkách a zelenine. Má kreatívneho ducha, snaží sa vymýšľať niečo nové, často hľadá inšpiráciu na zahraničných webových stránkach s kreatívnou tématikou . Vie háčkovať, zdravo variť, piecť koláče a torty. Je veľmi výrečná, čo je pozitívna vlastnosť, ktorá bude pre človeka na poste riaditeľky určite prospešná. Čo na srdci, to na jazyku, ale diplomaticky. Je rodinne založená (máme možnosť občas vidieť jej ratolesti, boli sme s nimi napr. na zbere levandule).

Držíme Ti, Marti, palce! Počítaj s nami!!!
napísala Patrícia Bučková za klientov a zamestnancov Domu Svitania, n.o.

 

Joomla Templates by Joomla51.com