Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Ďakujeme

Ďakujeme spoločnosti KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group za podporu a spoluprácu.

Logo Komunálna poisťovňa


Poďakovanie p. Rozsárovej

Na Malackej Šošovici nám pani Andrea Rozsárová zo Zohoru darovala výťažok z predaja svojich bezlepkových koláčikov. Veľké ďakujem za nás všetkých z Domu Svitania!

 

Poďakovanie

Ďakujeme odchádzajúcej pani riaditeľke PhDr. Stefi Novákovej za všetku prácu, ktorú vykonala v prospech Domu Svitania počas svojho viac ako 15-ročného pôsobenia na čele tejto neziskovej organizácie. 

Úprimné poďakovanie patrí aj dlhoročnej ekonómke a asistentke pani Marcelke Janovičovej, ktorá tiež ukončila svoj pracovný vzťah v Dome Svitania, n.o..

Vážime si všetko, čo v prospech Domu Svitania urobili a želáme im pevné zdravie a veľa pracovných úspechov.

Športujeme pre dobrú vec

V piatok 9.6. urobila spoločnosť KPMG pre svojich zamestnancov akciu s názvom Fun afternoon - športujeme pre dobrú vec, v Bratislave na Železnej studničke. Bola to aj akcia na podporu Domu Svitania. V rámci tohto podujatia nabehali za našej aktívnej podpory viac ako 860km, to znamená, že výťažok z tohto podujatia – 1000 eur – putoval do Domu Svitania. Spolu s nami štartoval aj olympionik Matej Beňuš, ktorý nás prišiel podporiť. Každý z nás sa snažil a behal čo najviac podľa svojich schopností a možností. Okrem behania sme si užili aj dobré jedenie a pitie, zahrali sme si stolný futbal a air-hokej. Na záver podujatia nám zástupcovia spoločnosti KPMG slávnostne odovzdali 1000 eur a spolu sme sa odfotili. Bola to veľmi pekná a pre nás všetkých prospešná akcia. Ďakujeme!

Vlado Košík

 

 

Joomla Templates by Joomla51.com