Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Seminár "Príklady dobrej praxe"

5.3. 2009 v Bratislave

Z práce sme odchádzali  o pol deviatej v zložení: Zdenka, Robert, Monika, Nina, pani majsterka Osuská, pani  riaditeľka a ja. Cesta bola pohodová, išli sme cez hory, cez doly, cez červené lúky po gajarskej džungli. Po dobrodružnej ceste sme dorazili do cieľa.
 Seminár začal o desiatej hodine. Počas celej akcie sme predávali naše výrobky, z ktorých mali najväčší úspech  zelené motýle, kačky, husi do kochlíka. Samotný seminár bol super, videá príkladov dobrej praxe boli úžasné a taktiež jeho hlavní  aktéri Peter a Monika, aj keď Monika mala z toho trému a bola nervózna. Napriek tomu to zvládla bez problémov. Okrem Moniky sme vystupovali aj my (Zdenka, Robert, pani majsterka a ja). Zvládli sme to skoro bez problémov a každý si nás všimol vďaka našim tímovým modrým tričkám, v ktorých nás každý spozná. Nervozita síce vládla u každého z nás, ale na koniec sme to zvládli bez ťažkostí. 
                                                                                                                                  
 Ľubko

Na prezentácii bolo dobre. Keď skončila prezentácia, išli sme sa naobedovať. Najprv boli chlapci, nakoniec ja a pani majsterka. Boli tam švédske stoly: koláče, zákusky, teplé jedlá, nápoje. Obed bol veľmi dobrý.
Na seminár prišli aj z Vranova nad Topľou. Prezentácia sa pretiahla na dlhšie. Pani riaditeľka prišla o pol druhej za nami a aj ona počúvala, o čom sa tam rozprávalo. Bola to veľmi zaujímavá prednáška, ale veľmi dlhá, aj sme tam začali podriemkavať, lebo nás to už nebavilo, tak sme sa išli vyvetrať  von na čerstvý vzduch. Seminár o chvíľu aj tak skončil a išli sme domov. Celú cestu do Malaciek strašne pršalo.
Seminár sa mi páčil, hlavne video bolo veľmi pekné. Gratulujem Monike, že to tak dobre zvládla.
                                                                                   
Zdenka


Krátky film o Monike Hladíkovej z Domu Svitania. n.o., ktorý bol prezentovaný na seminári:

Joomla Templates by Joomla51.com