Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Výlet na zámok Schlosshof

V sobotu 23. mája sa niektorí naši zamestnanci a klienti zúčastnili výletu do Schlosshofu v Rakúsku, ktorý organizovalo Svitanie ZPMP Malacky. Tu sú zážitky a postrehy Janky a Robka:

Páčil sa mi zámok, záhrada, zvieratá, lesné rohy a fontány. Počasie sa nám vydarilo. Rozhodli sme sa, že už pôjdeme do tých záhrad, tam sa nám páčili pekné kvetiny v upravenom zámockom štýle, fontány, krásne kované zámocké ploty, z ktorých je jeden v rekonštrukcii. Zvieratká: somáre, kone, ťavy, sliepky, kohúty, lamy, kozy, býky, srnky, bizóny, kačice, husi. Išli sme sa pozrieť na stánky s rôznymi výrobkami a kvetinkami. Pri stánkoch bolo veľké detské ihrisko, ktoré sa mi tiež páčilo. Keď sme tam prišli, našli sme veľkú drevenú loď pre deti na veľkých pružinách a aj som si ju vyskúšal. Pri tejto loďke bolo malé jazierko. Potom sme išli do zámku, kde sme si po prehliadke sadli, odpočinuli si. Čas nás už tlačil, tak sme sa presunuli ku vchodu a tam sme všetkých čakali. Potom sme sa presunuli k miestu príchodu autobusu. Rozprávali sme, ako bolo, čo sme robili, čo sa nám páčilo a tak.

Robert

Od pokladne sme sa dali do skupinky – Marcelka, Ninka, Anička, Adam, Marek, Ľubko, Peťo, Majka, Maťka, Miško, Robko, Janka.
Zobrali sme si mapku celého areálu a rozhodovali sme sa, kam sa pôjdeme pozrieť najprv,či do záhrad alebo do zámku. Išli sme do záhrad. Na nádvorí sme sa zastavili pri fontáne, kde sme sa fotili.
Na výlete sa mi najviac páčil: zámok, záhrada, hra na lesných rohoch, zvieratá, fontány. Počasie nám vyšlo, bolo pekne.
Cestou domov sme išli na nákupy.

Janka
Image
Image
Image
Joomla Templates by Joomla51.com