Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 
Chyba
  • JFolder: :súbory: Cesta nie je adresár. Cesta: /home/web/domsvitania.sk/jml/images/2009beneficnykoncert
Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2009beneficnykoncert

Benefičný koncert OZ Svitanie – ZPMP Malacky

Dňa 22. 11. 2009 sa o štvrtej hodine popoludní v kine v Malackách konal benefičný koncert OZ Svitanie – ZPMP Malacky v spolupráci s Domom Svitania, n. o. a Vstúpte, n. o.

Peťo bol v kine medzi prvými, nosil aparatúru a pomáhal ozdobovať. Potom prišli Robo a Janka, ktorí predávali naše výrobky. Pred koncertom sa predalo len málo vecí, ale po skončení si u nás ľudia húfne nakúpili.
Moderátorky boli veľmi fajn, robili si srandu, dobre sme sa pobavili. Sisa Sklovská podala taký výkon, až sa nám zježili všetky chlpy na tele (to je myslené ako pochvala:-).
Na javisko ku koncu koncertu skočili orientálni tanečníci zo Vstúpte. Krútili sa, ruky im tancovali ako hady. Na záver mala poďakovanie pani Hlavenková a pani Ambrušová. Potom vyšli na javisko všetci účinkujúci, odvďačili sme sa im veľkým potleskom.
Celkový dojem bol výborný, perfektní boli účinkujúci aj atmosféra.
Ľubko

Koncert bol skvelý, veľmi sa mi páčili kolegovia zo Vstúpte, dobrá bolo aj Sisa Sklovská, Samo Tomeček bol výborný. Takéto podujatia by mohli byť aj každý rok.
Robo

Koncert bol suprový, pred koncertom pri generálke sme si s kolegami zo Vstúpte aj zatancovali. Sisa Sklovská a Dominika Mirgová ma aj rozospievali.
Janka

Bol som v kine medzi prvými, pomáhal som všetko pripravovať, dokonca som robil aj vrátnika. Najprv som nesmel pustiť dovnútra ľudí, potom som ich zase pomáhal usádzať. Bola tam poriadna fronta. Z koncertu sa mi najviac páčila Sisa Sklovská, aj som pri jednej jej pesničke zaslzil. Bolo to veľmi pekné.
Peťo{gallery}2009beneficnykoncert{/gallery}
Joomla Templates by Joomla51.com