Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 
Chyba
  • JFolder: :súbory: Cesta nie je adresár. Cesta: /home/web/domsvitania.sk/jml/images/2012olympiadaoscadnica3
Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012olympiadaoscadnica3

OLYmpICS Slovakia 2012 – Oščadnica

Vďaka podpore Nadácie Pontis – Nadačnému fondu Johnson Controls v Nadácii Pontis sa klienti rehabilitačného strediska Domu Svitania, n.o. zúčastnili v termíne 6.5. – 11.5.2012 športovo – rekondičného pobytu OlYmpICS Slovakia 2012, ktorý sa opäť konal v Oščadnici a organizovala ho spoločnosť PARA Consulting s.r.o.

Boli sme na športovom rehabilitačnom pobyte . Dvakrát sme boli na bobovej dráhe , dvakrát sme boli na lanovej dráhe. Boli sme aj na lanovke. Strava a ubytovanie boli dobre. Psov tam mali troch. Skoro každý deň sme mali dlhé prechádzky . Hádzal som šípky na terč. Kúpal som sa v bazéne. Mali sme návštevu z Čiech. Bol tam ohňostroj keď sme vyhrali hokej nad Amerikou. Išli sme z autobusovej stanice. Sme odchádzali o 15:1 5 hod a išli sme na Vychy lovku . Na hrade boli zbrane a mučiareň. Na hrade bolo veľa predmetov . Páčilo sa mi všetko. Strava bola dobrá ,raňajky , večere aj obedy . Počasie bolo dobré.

Henrich Trajlínek


Výlet v Oščadnici bol jedným slovom super. Výletu sa zúčastnili Monika, Zdenka, Henrich, Kamilka, a ja. Každý z nás si mal napísať aký deň sa mu páčil a najväčší svoj zážitok . Mne pripadol štvrtok bol to posledný deň nášho výletu, ale to vôbec nevadilo pretože sme zažili toho dosť veľa. Ráno sme vstávali o pol deviatej o hodinu neskôr sme raňajkovali . K raňajkám prišiel aj pán Dávid , ktorý bol organizátorom. Vo štvrtok sme mali pred cestou domov naplánovaný výlet do skanzenu v Čadci kde sme sa viezli vláčikom ši ši ši. Po jazde rýchlo a zbesilo sme si pri vláčiku spravili spoločnú fotografiu. Dostali sme do rúk sympatickú sprievodkyňu , ktorá nás previedla skanzenom a porozprávala o ňom z histórie. Po prejdení celého skanzenu sme sa najedli porobili dajaké fotografie . Rozlúčili sa s pánom Dávidom a cestou necestnou šli domov a na samotný záver sme všetci zhodnotili , že výlet bol úžasný.

Ľubko Jančí

6.5.-10.5.2012 Oščadnica – Marlene Som hlavná zapisovateľka .Zaznamenávam odchod a príchod napríklad kedy sme v Bratislave alebo už v Oščadnici. Moje zážitky z cesty ,ako sú prestávky, počasie ,nálada v aute. Posádka v aute: Stefi, Marcelka, Ninka, Zdenka ,Robko ,Ja, Ľubko a Monika. Išli sme 3.5 hodiny. Mne sa najviac páčilo: na lanovke, na bobovej dráhe ,na spúšťaní na lane. Vychádzky do mesta aj na Oravský hrad , len môj žalúdok to nezvládol. Ráno sa mi ťažšie vstávalo, svalovica z druhého dňa , ale tešila som sa na raňajky lebo boli veľmi chutné. Tak isto aj obedy a večere .Páčia sa mi výlety ktoré usporadúval pán David a aj Welnes v hoteli. Krásne prostredie hotela sa mi veľmi páči. Majú nad hotelom aj malé ovečky. Vybavenosť hotela je super , veľmi sa mi tu páči a rada by som išli znova. Ďakujem pani riaditeľke a Davidovi za pekne strávenú dovolenku ,že ma sem zobrala.

Kamilka Sestrienková


{gallery}2012olympiadaoscadnica3{/gallery}
Joomla Templates by Joomla51.com