Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 
Chyba
  • JFolder: :súbory: Cesta nie je adresár. Cesta: /home/web/domsvitania.sk/jml/images/2012VeteranRallye
Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012VeteranRallye

Veterán Rallye Malačan v Dome Svitania, n.o.

V sobotu 9.6. 2012 sa na Kamennom Mlyne konal 17.ročník Veterán Rallye Malačan. Trasa týchto historických vozidiel smerovala od Kamenného Mlyna cez Kuchyňu až ku nám do Jakubova a potom ďalej do Vysokej pri Morave.
Krásu týchto vozidiel ste mohli obdivovať aj v Dome Svitania, n.o. v Jakubove ...
V sobotu 9.6. 2012 sa na Kamennom Mlyne konal 17.ročník Veterán Rallye Malačan. Trasa týchto historických vozidiel smerovala od Kamenného Mlyna cez Kuchyňu až ku nám do Jakubova a potom ďalej do Vysokej pri Morave.


Image Krásu týchto vozidiel ste mohli obdivovať aj v Dome Svitania, n.o. v Jakubove, kde sme srdečne členov klubu AMK Veterán Klub Malacky privítali a za pomoci spoločnosti Berto a ZCP Malacky pripravili malé občerstvenie . A veru bolo sa na čo pozerať. Predviedlo sa nám množstvo rôznych historických vozidiel a motocyklov, od najmenších Fiat 500 až po veľké americké Chervrolety. Prehliadka vozidiel trvala asi hodinu. Návštevníci ju mohli spojiť aj s prehliadkou chránených dielní Domu Svitania, n.o. kde si zakúpili rôzne výrobky klientov, čím podporili činnosť našich dielní ako i zamestnávanie zdravotne postihnutých ľudí u nás. Vďaka priaznivému počasiu a pestrej palete vozidiel, ktoré sa nám predviedli sme si všetci užili príjemnú sobotu s nádychom nostalgie.

Jana Fordinálová
sociálny pracovník
Dom Svitania, n.o. Jakubov


{gallery}2012VeteranRallye{/gallery}
Joomla Templates by Joomla51.com