Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Deň otvorených dverí sa opäť vydaril.

Ani nepriaznivé jesenné počasie neodradilo našich kamarátov, podporovateľov a ďalších návštevníkov. Ďakujeme, že ste si na nás našli čas a prišli ste nás podporiť. Pre nás je Deň otvorených dverí vždy príjemnou a významnou udalosťou.

 

Napriek tomu, že bol už po trinásty krát, stále nám prináša nové zážitky a dojmy:


„Bolo pomenej ľudí naraz, ale návštevy chodili celý deň, tak nejako dobre sa to rozložilo. Ľudia sa zaujímali o to, čo robím, veľa sa pýtali. Rád som im všetko vysvetlil.“ (Peťo Jung)


„Sprevádzala som pána primátora z Malaciek, zaujímal sa o to, ako sa nám darí. Dávala som rozhovor do novín.“ (Zdenka Weberová)


„Prišlo veľa ľudí a hlavne sestra a tatko.“ (Petra Nováková)


„Dostali sme novú zákazku.“ (Marián Katina)


„Pani Inge s manželom nemohli tento rok prísť osobne, poslali nám mailom pozdrav, pani riaditeľka nám ho prečítala. Bolo to veľmi milé.“ (Martina Chmelová)


„Šila som vianočné stromčeky, pochválili ma, ako dobre mi to ide.“ (Majka Škopeková)


„Prišiel pán starosta od nás z Rohožníka aj návšteva z IKEA Components. A dával som rozhovor do novín, to ma najviac bavilo. (Henrich Trajlínek)


„Bol som maród, škoda.“ (Peťo Plačko)


„Robil som sprievodcu. Napriek škaredému počasiu prišlo veľa ľudí, až som sa čudoval, že sa im chce. Ale však to bolo pre nás dobre.“ (Vlado Košík)


„Pre mňa to bol prvý Deň otvorených dverí, celý deň bolo u nás veľa ľudí. Pýtali sa ma, čo robím aj aké mám koníčky. Fotili ma a povedali mi, že budem v novinách.“ (Radko Wlodasz)


„Prišlo veľa ľudí, medzi nimi boli aj naši susedia, ktorí sú kníhviazači. Zaujímala ich naša kníhviazačská dielňa, veľa sa pýtali. Páčila sa mi naša prezentácia v rehabilitačnom stredisku, bola iná ako v minulých rokoch, taká lepšia.“ (Ľubko Jančí)


„V tento vzácny deň nás mnohí pochválili a dodali nám povzbudenie, silu a optimizmus do ďalšej práce.“ (Paťka Bučková)


„Bolo super, veľa návštev, aj pohostenie sme mali výborné. Ja som robila prezentáciu v rehabilitačnom stredisku, tento krát sme to otočili 15 krát, to je paráda.“ (Kamilka Sestrienková)

 

Joomla Templates by Joomla51.com