Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Mikulášske posedenie a oslava štyridsiatnikov

Dňa 5.12. 2014 sme mali v Dome Svitania Mikulášske posedenie a zároveň aj oslavu 40. narodenín troch našich kolegov: Robka, Vladka a Moniky. Na tento program prišli aj naši kolegovia z Ikea.

Hneď ráno to už pri vstupe do rehabilitačky vyzeralo slávnostne: v kahančekoch horeli sviečky, potichu hrala vianočná hudba, na stole voňali koláče. Po Dome Svitania pobehovali dvaja anjelíčkovia a čert. Ako víťazka abilympiády v kategórii reportážna fotografia som mala hneď od rána naštartovaný foťák.
Všetci sme si posadali spolu okolo stola, Marcelka zagratulovala štyridsiatnikom. My ostatní sme gratulovali tiež. Chlapci dostali pekné tašky cez rameno (Robko aj s inštruktážou a názornou ukážkou, ako ju nosiť:-). Monika dostala parádny batoh. Potom nám anjel Marcelka rozdala čokoládových Mikulášov. Chvíľu sme sa ešte bavili a po posedení sme išli pracovať. Bolo treba pobaliť veci na predaj. Ja som mala službu v jedálni, musela som ísť nachystať všetko na obed. Potom som išla pracovať s ostatnými.
Toto dopoludnie bolo príjemným oddychom a spestrením nášho plného pracovného predvianočného času.
Kamilka

Joomla Templates by Joomla51.com