Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Deň otvorených dverí v IKEA COMPONENTS v Malackách - rodinný deň

Dňa 13.6. 2015 sme mali možnosť stretnúť veľa pozitívnych ľudí, ktorí prijali pozvanie na oslavu narodenín firmy IKEA. Hosťami boli najmä zamestnanci IKEA spolu s ich rodinnými príslušníkmi.

Táto filozofia - uctiť si rodiny svojich pracovníkov formou veľkolepého podujatia je neobyčajná a jedinečná. My z Domu Svitania sme tu zažili úspešný predaj a príjemný deň vôbec. Pravdu povediac, bolo to z viacerých dôvodov:
1. Veľa hostí
2. Dobre situované a viditeľné predajné miesto
3. Dostatočný priestor na prezentáciu našich výrobkov
4. Opakované pripomínanie pani moderátorky, že hostia majú príležitosť kúpiť naše produkty za 50% ceny, druhých 50 % prispeje IKEA svojím zamestnancom
5. Naša pani riaditeľka dostala príležitosť dvakrát rozprávať na mikrofón o nás

Dom Svitania dostal nedávno zákazku ušiť 500 tašiek pre IKEA, ktoré si zamestnanci odniesli domov ako darček. My sme spoľahliví a dokážeme ušiť kvalitne aj väčšie množstvo tašiek a to aj v časovej tiesni. Na tomto podujatí bol veľmi dobrý program pre malých, násťročných i dospelých. Myslim si, že nikto sa nemal kedy nudiť. Najviac sa mi páčil Milujem Slovensko band so Samom Tomečkom. Občerstvením sa mi tiež trafili do mojich chuťových pohárikov, mohla som si vybrať grilovaný encián v žemli s brusnicovou omáčkou.
Vy ste vytvorili nezabudnuteľný zážitok s vysoko prepracovanou organizáciou, my sme mohli potešiť našimi výrobkami vás. Sme radi, že naša obojstranná dlhoročná spolupráca má opodstatnenie pre obe strany.

Patrícia Bučková
za klientov Domu Svitania

Joomla Templates by Joomla51.com