Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Letná Malacká šošovica

Na ďalšom pokračovaní úspešnej akcie v Malackách sme sa už tradične zúčastnili aj my z Domu Svitania. Moji kolegovia tu boli už od rána, ja som prišla trochu neskôr, ale pomohla som s predajom v stánku, mohli sme sa aspoň prestriedať, takto mali aj moji kamaráti z Domu Svitania možnosť zúčastniť sa sprievodných akcií a tie boli zaujímavé...

Ľubko počúval prednášku o cyklistike v Malackách, Vlado sa aktívne zúčastnil diskusie o včelách a včelárstve. Oproti nášmu stánku boli rôzne zaujímavé workshopy, maľovanie na tvár, streľba z luku, cirkus, kde sme sa mohli naučiť žonglovať. Ja osobne som využila Zónu bez peňazí, našla som si tam dve tričká do práce. Tešila som sa na stánok Vegoš, tento krát som ochutnala superný vrap – placka, nátierka + zelenina – mňam. Videla som vystúpenie folklórneho súboru detí, potom bol aj koncert, tam som nebola, musela som už odísť. Ale aj tak ma tešilo, že som na Šošovici mohla byť. Ako vždy, bolo nám tu všetkým super!


Kamilka Sestrienková

Joomla Templates by Joomla51.com