Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Radničkine trhy 2016

Radničkiných trhov sa zúčastňujeme pravidelne. Tento rok sa niesli v duchu Vianoc...

 

Našu posádku v zložení Ľubko, Marcelka a závozníčka Sabinka naložil Lacko v Malackách pri Tatre a frčali sme smer Bratislava. Stánok sme si vyzdobili pekne vianočne a už začali chodiť prví kupujúci. O jedenástej začal sprievodný program – vystupovali mažoretky s bubeníkom, uvádzal Michal Szabó spievali Kristína Tran a Patrik Simeonov ( s nimi som sa aj odfotila).

Pochodila som si stánky a pozdravila som sa s kamarátmi. Najviac sa mi páčilo ozdobovanie medovníkov, ľudový rezbár, hríby ako živé, maľované oblečenie, tabuľky do domu, výroba oblátok, občerstvenie J, počasie a hlavne po roku stretnutie s kamarátmi.

 

V našom stánku sa zastavovali aj zahraniční hostia. Všade na tovare sme mali cenovky a tak som sa nedala zaskočiť rečovou bariérou. Veľmi sa páčila naša novinka ozdoba na dvere vyrobená zo starých CD-ečiek.

 

Poobede nám chlapci priniesli dobroty z McDonaldu. Na pódiu hrali divadelníci z ulice so zdravotne znevýhodnenými hercami. Používali smiešne slová a ja som zistila, že smiech a jedenie naraz – to nie je dobré...

 

Stále bolo veľa kupujúcich, baliť sme začali až podvečer. Domov sme prišli síce unavení, ale veľmi spokojní. Stretla som veľa známych a už teraz sa teším na budúce Radničky J.

 

KamilkaJoomla Templates by Joomla51.com