Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

O krásnom úsmeve

V piatok bolo najprv trochu pod mrakom, ale doobeda začalo vykúkať slniečko. Do pol desiatej sme normálne pracovali, potom sme sa všetci stretli v rehabke. Boli tam už aj dvaja mladí ľudia zo spoločnosti Curaprox...

Boli to študenti medicíny (Evka a Paťo) a prišli nám porozprávať o dentálnej hygiene. Mali veľmi pekne nachystanú prezentáciu. Každý z nás dostal novú zubnú kefku, ktorou nás učili vyčistiť si zuby. Najprv nám to Paťo ukázal na umelých zuboch. Potom prišiel ku každému z nás a pomohol mu zuby správne vyčistiť. Priniesli si aj takú fialovú tekutinu na zuby, to bol zisťovať nečistôt . Bola to sranda, keď sme videli, aké fialové zuby máme. Vysvetlili nám, aká kefka je najlepšia, akú techniku čistenia máme používať, ako máme predchádzať zubným kazom. Prednáška sa mi veľmi páčila, bola poučná. Zubárov sa nemusíme báť, zuby treba pravidelne a správne čistiť. Potom sa už môžeme na všetkých krásne usmievať.

Joomla Templates by Joomla51.com