Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Zo sedla bicykla je svet krajší

Už druhý rok sme sa zúčastnili akcie Do práce na bicykli. My z Domu Svitania sme vytvorili tri tímy: Rómeo a Júlia, Traja kamaráti a Traja veteráni – to som bol ja s Ľubkom a Peťom. Vlado sa tento rok zúčastnil prvý raz...

Kúpil si nový bicykel a začal jazdiť. Aj ja mám nový bicykel, tak sme skúšali, čo tie naše stroje vydržia. Do práce sme začali jazdiť na bicykli už na jar, ale súťaž bola až v máji. Vtedy sme si presne značili, kedy sme koľko najazdili. Ja som jazdil každý deň, aj keď pršalo. Ľubko jazdí tiež každý deň, ale v máji najazdil menej kilometrov ako ja, lebo bol na pretekoch v Taliansku a tam sa mu darilo. Peťo a Vlado tiež jeden týždeň nejazdili do práce, lebo boli spolu s pani riaditeľkou na akcii Od Tatier k Dunaju. Tam síce nejazdili do práce, ale za jeden týždeň dali viac ako 450 km.
Ja jazdím do Jakubova popri Jakubovských rybníkoch, je to krásne prostredie, preto tam často aj niečo nafotím. Minulý rok som s takouto fotkou vyhral súťaž Výtvarný salón. Jazdiť do práce na bicykli je sranda, veľmi ma to baví, mám dobrú kondíciu a cítim sa lepšie. Po skončení súťaže sme mali v práci vyhodnotenie a odovzdávanie cien. Dostali sme veľmi pekné veci.
Toto všetko je dôvod, prečo si to chceme všetci aj na budúci rok zopakovať. Už sa na to tešíme.

Marián Katina

Joomla Templates by Joomla51.com