Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Ako sme sa odprezentovali na konferencii

Dňa 7. novembra sa konala v Bratislave „Výročná konferencia OP Ľudské zdroje počas 60. Výročia ESF“. (Inak toto je strašne komplikovaný názov). Zúčastnili sme sa aj my z Domu Svitania: Kamilka, Ľubko, Robko, Lacko a pani riaditeľka. Doobeda vystupovali so svojimi príspevkami rôzni prednášajúci, my sme si zatiaľ rozložili na stoly naše výrobky a predávali sme. Bolo fajn, že sa pri nás zastavovali ľudia a pýtali sa, ako sa máme, ako sa veci, ktoré predávame, vyrábajú a podobne...

Takýto záujem nás vždy poteší. Poobede sme išli na prednášku do takej menšej sály, ani mikrofón tak nebol potrebný. Najprv rečnila naša pani riaditeľka, potom sme dostali slovo my. Začínal Ľubko, pokračovala Kamilka a zakončoval Robko. Všetci sme rozprávali o tom, ako je pre nás dôležité to, že sme zamestnaní, že máme prácu aj plácu a nemusíme len sedieť doma pred televízorom. Po prezentácii bola diskusia, ktorá sa týkala chránených dielní, ako mať lepšie podmienky. Na záver dňa bol nachystaný kultúrny program a občerstvenie.
Bola to vynikajúca akcia, na ktorej sme sa dozvedeli veľa zaujímavých vecí a zároveň sme sa mohli aj my odprezentovať a porozprávať o nás ostatným.

Kamilka Sestrienková
Ľubomír Jančí

Joomla Templates by Joomla51.com