Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Deň otvorených dverí v chránenej dielni Impulz

Z Jakubova sme odišli o 11.45. Posádku auta tvorili: Duško, Andrejka, Majka, Heňo, Maroš, Peťo a ja. Ujo Dušan bol náš vodič. Slnko pálilo a my sme sa zastavili najprv v Malackách a dali sme opraviť kosačku a potom sme už vyrazili smer Bratislava. Cestou niektorí odpočívali. Ja som v Bratislave navigovala uja Dušana, aby vedel, kadiaľ máme ísť. Zaparkovali sme v chládku, zobrali veci z auta, čo sme mali od našich krajčírok pre Impulz a išli sme.

Impulz sa nachádza v základnej škole. Mali otvorené dvere. Išli sme na štvrté poschodie pešo, ale majú aj výťah. Trocha pohybu predsa nezaškodí. Impulzáci išli akurát na obed. Pani riaditeľka nás privítala. Poukazovala nám miestnosti, ktoré majú, aj miestnosť, ktorá vyhorela. Zo začiatku sme si vyrábali odznaky, používali sme časopisy, papier, fixky. Ja som si urobila tri odznaky. Chcela som spraviť aj do práce kolegom, ale nemohla som, aby zostalo aj ostatným. Mohli sme si nakresliť rybku a pridať na plátno. Pustili nám prezentáciu, ale sme ju nedopozerali, lebo sme si išli spraviť sviečky. Na formu sme si dali lístok s menom, potom nám to pošlú. Keď sme odchádzali, chceli nás ešte ponúknuť koláčikmi, ale už sme sa ponáhľali, tak nám ich zabalili na cestu. Cestou domov bolo v aute moc horúco, tak boli tie koláčiky dvakrát pečené. V Malackách sme vystúpili všetci okrem Andrejky a rozlúčili sme sa. Bol ďalší pekný pracovný výlet.

Kamilka Sestrienková

 

Joomla Templates by Joomla51.com