Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Radničkine trhy 2014

Posádka auta odchádzala z Jakubova v zložení: Majka a Kamilka. Po príchode do Malaciek sa nalodili aj ostatní členovia posádky v zložení: Anička, Ľubko a šoférvedúci Maroš. Štastne sme prišli do Bratislavy, našli sme si pekný stánok na slnečnej strane, vyložili sme tovar a začali predávať. Na zahájení trhov spieval superstarista Petraník. Ja a Kamilka sme si išli prezrieť ostatné stánky a zároveň sme im aj zaželali, nech sa im darí ...

Počas dňa bolo možné okrem predávania a nakupovania sledovať aj zaujímavý program na námestí: Divadlo bez domova hralo krátke predstavenie, celý program moderoval Michal Sabo, po námestí chodili klienti z Radničky a ponúkali čerstvé syrové a bryndzové oblátky, pri pódiu bol stánok s fimo hmotou, pri ktorom si mohli malé i veľké deti vyrobiť zvieratká. Na vedľajšom námestí prebiehal colnícky deň, ktorý moderoval Andrej Bičan, s ktorým sa Kamilka vyfotografovala. Po obede boli diskusie s Paťou Garajovou a na samotný záver spieval superstarista Miro Jaroš.

Kamilka a Ľubko


 

Joomla Templates by Joomla51.com