Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

12. ročník celoslovenskej abilympiády

10. -12. 10. 2014
hotel Sorea, Kráľovské údolie, Bratislava

Abilympiáda je súťažná prehliadka pracovných schopností a zručností, súťažiaci sú ľudia s rôznym typom postihnutia. Nezáleží na tom, či má súťažiaci zrakové, sluchové, telesné, mentálne či iné postihnutie, dôležitá je odvedená práca. Cieľom súťaže je dokázať zdravému obyvateľstvu, že aj človek s postihnutím môže byť rovnocenným partnerom pri vykonávaní pracovnej činnosti.

Na abilympiáde sme sa zúčastnili aj my z Domu Svitania, teda presne povedané Ľubko Jančí, ja – Kamilka Sestrienková a ako doprovod bola s nami naša pani riaditeľka.

S Ľubkom sme súťažili v disciplíne Reportážna fotografia. Hneď po príchode do hotela sme mali zachytávať súťažnú atmosféru abilympiády, ale aj priateľský a ľudský rozmer tohto podujatia. Ja som mohla ale fotiť až na ďalší deň, teda až v sobotu, lebo v piatok som si v Dome Svitania zabudla v počítači kartu do foťáka. V sobotu mi kartu požičali, tak som teda mohla fotiť. A veru sa to oplatilo. Získala som 1. miesto v kategórii Reportážna fotografia. Veľmi ma to potešilo, tento rok som bola na abilympiáde prvý krát a hneď výhra.

Bolo to veľmi pekné podujatie, všetci boli milí a priateľskí, rada sa zúčastním na podobnej akcii aj na budúci rok.

Kamilka Sestrienková

Joomla Templates by Joomla51.com