Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Jablkové hodovanie

V sobotu dňa 11.10. 2014 sme ráno dorazili na predajné miesto, ktoré bolo na Kláštornom námestí. Stánky boli už nachystané pre všetky organizácie, aj označené, kde kto bude.Najprv sme si ozdobili stánok našimi výrobkami. Veľa ľudí nám chválilo servírovanie a rôznorodosť koláčov. Nachystali sme si koláče, ktoré nám v piatok v práci upiekli Andrejka s Helkou. Bolo to jablkové pité, až tri plechy, tie sme vykrajovali formičkou a vkladali do okrúhlej krabičky, pocukrovali sme ich a boli sme nachystané na predaj...

Anička upiekla zvláštnu tortu, ktorá bola s austrálskymi prísadami(tonka beans), Marcelka piekla obrátený koláč, Marta upiekla sypaný koláč, dokonca aj v bezlepkovej forme. Boli sme tam ja, Anička, Majka a Marta. Rozdelili sme si prácu. Ja som mala na starosť financie, Marta servírovanie a predaj koláčov, Majka nám strážila stánok, aby nič nedostalo nohy a Anička ponúkala chodcov ochutnávkou našich koláčov. Prišlo veľmi veľa ľudí a nemali sme čas sa ani pozrieť na iné stánky. Predali sme všetky koláče a mali sme veľkú radosť, keď sa k nám niektorí aj tri krát vrátili. Veľký záujem bol aj o naše výrobky, ktoré sa tiež veľmi dobre predávali. Ďakujem všetkým, ktorí nám napiekli, aj tým, ktorí ochutnali naše výborné koláče a samozrejme tiež kupujúcim.

Martina Chmelová

Joomla Templates by Joomla51.com