Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

Plavecká súťaž 2014

Regionálne plavecké preteky pre ľudí s mentálnym znevýhodnením sa konali dňa 24.10. 2014 v Bratislave a bola to super akcia. Zúčastnili sme sa jej v zložení: Peter, Dušan, Ľubko a Anička. Stretli sme sa ráno všetci u Aničky, nalodili sa do auta a šli cestou – necestou.

 Po príchode do areálu FTVŠ sme sa nahlásili a išli do šatní pripraviť sa na strhujúci súboj tých najväčších Titanov najhrubšieho kalibru. Každý z nás bol zaradený v kategórii podľa svojich možností a schopností. Ja som bol v kategórii 25m prsia a štafeta, Dušan mal kategórie 25m, 50m prsia a štafeta, Peťo mal kategóriu 25m voľný štýl a štafeta. Každé tri kategórie boli vždy po odplávaní vyhodnotené a Titani sa tak mohli pochváliť svojim kamarátom, akú medailu získali. Okrem súťažiacich tam boli fešní vojaci a plavčíci, ktorí pomáhali pri disciplínach súťažiacim (motivácia pre Kamilku, aby sa zúčastnila na budúci rok:-). Preteky prebiehali v pohode, atmosféra bola súťaživá a priateľská zároveň. Okrem super nálady sme získali aj cenné kovy: Peter striebro, Dušan striebro a aj 4. Miesto, ja som skončil tiež na peknom 4. mieste. Všetci sme plávali aj štafetu a tu sme získali cennú striebornú medailu. Po dobrom výkone sme sa občerstvili bagetou, koláčom a kávou.

Ťažší o batoh medailí, spokojní, napapkaní a s dobrou náladou sme odišli domov. Tešíme sa na ďalšie podobné fantastické podujatie.
Ľubko Jančí

Joomla Templates by Joomla51.com