Podporte Dom Svitania, n.o. prostredníctvom 2% (3%) z dane aj v roku 2022!
Peniaze použijeme na dobrú vec.
Ďakujeme za Vašu priazeň!


Formuláre:

Nová výročná správa za rok 2019

Našu výročnú správu za rok 2019 si môžete prezrieť a stiahnuť vo formáte .pdf TU.

Archív výročných správ


Krízový plán Covid-19
TU

Kontakt

Dom Svitania, n.o.

900 63 Jakubov 79
Telefón: +421 905 810 749
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Riaditeľka n.o.:  Ing. Marta Prochyrová
účet: SK62 0900 0000 0001 8934 6282
 

11. benefičný koncert Svitania

16. november 2014, kostol Nepoškvrneného počatia Panny Márie, Malacky
V nedeľu sme prišli aj s maminkou a mnohými ostatnými ľuďmi do kostola v Malackách. Usadili sme sa do predných miest a o chvíľu začal hrať organista Marek Vrábel...

Potom všetkých privítali Lucia Hablovičová a Martinka Ambrušová s klientmi zo Vstúpte. Po pekných slovách nastúpila speváčka Janais, Gabika Peťková, Sima Martausová - to je mladá speváčka, píše si sama texty aj muziku. Po jej pesničkách recitovali Hanka a Maruška zo Vtúpte krátku básničku. Komorný Orchester ZOE zahral fajnové skladby. Všimla som si jedného huslistu, ktorý vyzeral ako Brad Pitt. S týmto orchestrom spieval aj operný spevák SND Gustáv Beláček.
Mal prísť aj Richard Čanaky zo Spievankova, ale neprišiel, lebo ochorel.
Ako posledná vystupovala Sisa Sklovská. Prišla zozadu kostola s veľkou bielou zapálenou sviecou a spevom. Išla pomalinky. Zaspievala známu gospelácku pesničku Happy Day a iné. Nepotrebovala mikrofón, hlas mala ako zvon. Po koncerte som utekala za Sisou do zákulisia a odfotila som sa s ňou. Poďakovala som jej a utekala som celá šťastná za mamkou. Pristavila sa pri mne aj naša pani riaditeľka, tá sa tiež potešila, že mám ďalšiu fotku so známou osobnosťou.
Koncert sa mi veľmi páčil. Ak bude aj na budúci rok, pôjdem zase.

Kamilka Sestrienková

Joomla Templates by Joomla51.com